Fatih Crow Alarm

Eviniz ve işyerinizde  sevdiklerinizle beraber, Alarm sistemlerinin gündüz ve geceleyin sağladığı güvene ihtiyaç duyuyoruz. artık hırsızlıklar hatta gün ışığında olur. Uygun güvenlik sistemi ile ailenizi ve hazinelerini her zaman koruyabilirsiniz.  güvenlik sistemlerine sahip kişiler için de indirim sunuyoruz . Ayrıca dikkate alınması gereken yangın, karbonmonoksit sızıntıları gibi diğer tehlikeler de vardır.24 saate mahsus bir koruma hizmetinin parçası olduğunuzu bilerek tatillerinizin ve evden uzaktaki diğer zamanların keyfini çıkarın mı?Belki bir ebeveyn veya dedesi olarak, oğlunuzla veya kızlarınızla ilk evden mali yardımda bulunmak istiyorsunuz. Neden koruma hediyesini düşünmüyorsun? Devam eden bir hediye. parmaklar sadece bir arama mesafesindedir.

Fatih Bölgesinde üstün teknoloji ürünü CROW alarm sistemi, birçok standart üst düzey özelliği ile piyasanın en çok tercih edilen alarm sistemidir. Kanada malı olup güvenilir ve kaliteli bir üründür.
Crow alarm ev ve işyerinizin güvenliği için hırsızlık ve soyguna karşı sevdiklerinizi ve malınızı korumak için üretilmiş kaliteli, güvenilir bir markadır.

Crow Alarm hırsızlık, soygun dışında yangın, duman, gaz kaçağı, su baskını, ısı değişimi, hastalık gibi durumlarda itfaiye, ambulans ve polis gibi ilgili yerleri uyararak en yakın ekibi hemen bulunduğunuz noktaya yönlendirilmesini sağlıyor. Ayrıca sizin verdiğiniz telefon numaralarını da arayıp durumla ilgili haberdar ediyor.

Crow alarm kablolu ve kablosuz olmak üzere iki çeşit vardır. Sizin için en uygun sistemi seçmek için keşif ekibimiz evinize, işyerinize, ofisinize geliyor ve size uygun sistemi hangisi olacak ise onu seçiyorlar. Sonrasında montaj ekibimiz belirtilen sistemi en iyi şekilde montajını gerçekleştiriyor. Montaj ve servis için 0850 304 46 16  & 0212 667 84 84 & 0212 667 92 49 nolu numaralardan veya info@crowalarm.net adresinden bize ulaşabilirsiniz.