Ataşehir Crow Alarm

Bir hayvan veya bir hırsız arasındaki farkı söyleyebilen güvenlik alarm sistemleri

Alarm sisteminizi Zemine bakmaktan kurtarın standart sensörlere razı olmaya bilirsiniz tek bir hayvan için 45 kg’a kadar olan bir insan ile bir evcil hayvan arasındaki farkı akıllıca algılayan sensörler sunuyoruz ya da 2 hayvana 25 kg’a kadar olan sensörleri sunuyoruz. Hatta 10 kedi! Köpek  Alarmların detektörleri, fiziksel olarak izin verilebilirsiniz.dikkate alındığında insan davetsiz misafirlerini tespit etmede oldukça etkilidir.

Dedektörlerin işlevi şu şekildedir

Yükseklik

İnsanlar daha uzun ve bu nedenle kapsama alanı daha yüksek olacaktır. Kapsama alanı, yüksekliğe dayalı algılama bölgelerinin hassasiyetini değiştirerek bunu kullanır.

Hayvanlarının tüyleri daha fazla olur ve böylece daha düşük bir kızılötesi ısı sinyali üretir. Pasif kızılötesi sensör (PIR sensörü) nesnelerden yayılan kızılötesi (IR) ışığı ölçen elektronik bir sensördür. Dedektörlerimiz, insanlardaki ve hayvanlardaki ır teknolojisi farklılıkları söylemek için optimize edilmiştir.

İnsanlar daha kalın kollar ve bacaklara sahiptir ve böylece yüksek mikrodalga sinyalleri oluştururlar. Evcil hayvan dostu güvenlik alarmları, enerji seviyelerindeki farkı tespit edebilir.

Ataşehir Bölgesinde üstün teknoloji ürünü CROW alarm sistemi, birçok standart üst düzey özelliği ile piyasanın en çok tercih edilen alarm sistemidir. Kanada malı olup güvenilir ve kaliteli bir üründür.
Crow alarm ev ve işyerinizin güvenliği için hırsızlık ve soyguna karşı sevdiklerinizi ve malınızı korumak için üretilmiş kaliteli, güvenilir bir markadır.

Crow Alarm hırsızlık, soygun dışında yangın, duman, gaz kaçağı, su baskını, ısı değişimi, hastalık gibi durumlarda itfaiye, ambulans ve polis gibi ilgili yerleri uyararak en yakın ekibi hemen bulunduğunuz noktaya yönlendirilmesini sağlıyor. Ayrıca sizin verdiğiniz telefon numaralarını da arayıp durumla ilgili haberdar ediyor.

Crow alarm kablolu ve kablosuz olmak üzere iki çeşit vardır. Sizin için en uygun sistemi seçmek için keşif ekibimiz evinize, işyerinize, ofisinize geliyor ve size uygun sistemi hangisi olacak ise onu seçiyorlar. Sonrasında montaj ekibimiz belirtilen sistemi en iyi şekilde montajını gerçekleştiriyor. Montaj ve servis için 0850 304 46 16 & 0216 572 55 10 nolu numaralardan veya info@crowalarm.net adresinden bize ulaşabilirsiniz.