Bakırköy Crow Alarm

Crow ile Hırsızları durdurun!

Günümüz toplumunda. ailelerimizin emniyetinin sağlanması çok önemlidir.  güvenlik göz önünde bulundurarak ihtiyaçlara ve bütçelere uygun olarak tasarlanmış Güvenlik Aygıtları ve Alarmlar şaşırtıcı bir yelpazesini sunar . huzura sahip olmak ve yaşam biçimine öncelik verilmesine izin vermek bizim için çok ciddiye düşündüğümüz bir şeydir. Birleştirilmiş deneyim ve uzmanlık, bize yaptıklarımızı son derece iyi bir şekilde yapabilme imkanı veriyor. güvenlik Ev ve işyeri Teknolojilerine ihtiyacınız varsa biz burdayız.

4 kablolu bölge / 16 kablosuz bölgesine
100 kadar kullanıcı ve 80 kolye
Hızlı Programlama için Kolay Haddeleme Menüsü
Kablolu ve kablosuz Çözümleri
Otomatik Kol / Devre Dışı Bırakma ve Çıkış Etkinleştirme
Geri Çağrı Seçeneği
Kullanıcı Dostu Prox Okuyucularıyla Erişim Kontrolü Yetenekleri

İstanbul Bölgesinde üstün teknoloji ürünü CROW alarm sistemi, birçok standart üst düzey özelliği ile piyasanın en çok tercih edilen alarm sistemidir. Kanada malı olup güvenilir ve kaliteli bir üründür.
Crow alarm ev ve işyerinizin güvenliği için hırsızlık ve soyguna karşı sevdiklerinizi ve malınızı korumak için üretilmiş kaliteli, güvenilir bir markadır.

Crow Alarm hırsızlık, soygun dışında yangın, duman, gaz kaçağı, su baskını, ısı değişimi, hastalık gibi durumlarda itfaiye, ambulans ve polis gibi ilgili yerleri uyararak en yakın ekibi hemen bulunduğunuz noktaya yönlendirilmesini sağlıyor. Ayrıca sizin verdiğiniz telefon numaralarını da arayıp durumla ilgili haberdar ediyor.

Crow alarm kablolu ve kablosuz olmak üzere iki çeşit vardır. Sizin için en uygun sistemi seçmek için keşif ekibimiz evinize, işyerinize, ofisinize geliyor ve size uygun sistemi hangisi olacak ise onu seçiyorlar. Sonrasında montaj ekibimiz belirtilen sistemi en iyi şekilde montajını gerçekleştiriyor. Montaj ve servis için 0850 304 46 16 & 0212 667 84 84 & 0212 667 92 49 nolu numaralardan veya info@crowalarm.net adresinden bize ulaşabilirsiniz.