Güngören Crow Alarm

Crow Alarm firmasının bu başarıya ulaşmasında en önemli prensip “ucuz fiyata kaliteli hizmet” anlayışı olmuştur. Bu prensibine bağlı olan ve bundan taviz vermeyen alarm firmamız  bu yönüyle diğer firmaları geride bırakmayı başarmış ve marka olmuştur. İnsanın en temel ihtiyaçlarından birisi güvenliktir. İnsan kendini güvende hissetmezse sürekli tedirgin olursa bu zamanla çeşitli problemlere yol açar. Bu nedenle desi, güvenlik ihtiyacını karşılayan ürünlerin lüks tüketim olarak algılanmasına karşı çıkar ve ürünlerini her bütçeden insanın alabileceği şekilde düzenler. Bu sayede ürün yelpazesi ve müşteri portföyü gelişmiştir. Müşteri memnuniyeti olmazsa olmaz ikinci ilkesidir. Bu sebeple satış sonrasında da crow Alarm servisi sunmuş olduğu hızlı hizmet ile müşterilerinin yüzünü güldürmeyi hedefliyor. Müşterilerinin ihtiyaçlarını çok iyi tespit ederek onların ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Müşterilerinden gelen istek ve şikayetleri fırsata dönüştürerek kendini sürekli geliştirmeyi başaran bir firmadır. Desi Alarm Güngören şubesiyle de hizmetlerine devam etmektedir.

Güngören Bölgesinde üstün teknoloji ürünü CROW alarm sistemi, birçok standart üst düzey özelliği ile piyasanın en çok tercih edilen alarm sistemidir. Kanada malı olup güvenilir ve kaliteli bir üründür.
Crow alarm ev ve işyerinizin güvenliği için hırsızlık ve soyguna karşı sevdiklerinizi ve malınızı korumak için üretilmiş kaliteli, güvenilir bir markadır.

Crow Alarm hırsızlık, soygun dışında yangın, duman, gaz kaçağı, su baskını, ısı değişimi, hastalık gibi durumlarda itfaiye, ambulans ve polis gibi ilgili yerleri uyararak en yakın ekibi hemen bulunduğunuz noktaya yönlendirilmesini sağlıyor. Ayrıca sizin verdiğiniz telefon numaralarını da arayıp durumla ilgili haberdar ediyor.

Crow alarm kablolu ve kablosuz olmak üzere iki çeşit vardır. Sizin için en uygun sistemi seçmek için keşif ekibimiz evinize, işyerinize, ofisinize geliyor ve size uygun sistemi hangisi olacak ise onu seçiyorlar. Sonrasında montaj ekibimiz belirtilen sistemi en iyi şekilde montajını gerçekleştiriyor. Montaj ve servis için 0850 304 46 16  & 0212 667 84 84 & 0212 667 92 49 nolu numaralardan veya info@crowalarm.net adresinden bize ulaşabilirsiniz.