Beylikdüzü Crow Alarm

Çağımızın ihtiyaçlarından biri olan alarm sistemleri hayatımızı kolaylaştıran önemli bir etkendir. Gün geçtikçe artan nüfus yaşanılan kötü olaylar sebebi ile her sorumlu birey alarm sistemine başvurur. Özellikle büyük şehirlerde artan suç oranları bu sistemlere talebi artırmıştır. Gerek evimizi, gerek iş yerimizi korumakta bu alarm sistemlerinden ihtiyaç duyuyoruz.Montaj ve servis için 0850 304 46 16 & 0212 667 84 84 & 0212 667 92 49 nolu numaralardan veya info@crowalarm.net adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Alarm Sistemleri Kullanım Amacı

Güvenlik dışında iş yerlerinin personel takibi açısından da kullandığı sistemlerin amacı; güvenliği sağlamak, personel takibi, izleme ve kayıt etme amaçlı ve karşımıza çıkacak olumsuzluklara karşı kullanır. Güvenlik amaçlı kullanımda kameralar ile yer izlenmesi gerçekleşir. Kurulduğu ansa bu sistemimiz devreye girer. Kayıt edilen görüntüler istenildiği anda izlenebilir. Personel takibi ise bu sistemde iş yerlerinizde çalışan giriş çıkış saatlerinin kayıt altına alınmasında işinizi kolaylaştırır.

Aynı zamanda bu sistemlerin günlük verimi arttırmada önemli rol oynadığını da belirtmek isteriz. İzleme amaçlı kullanımı ise evi, bir alanı, sokağı, parkı izlemedir. Özellikle ev içi çocuk bakıcıları izlemede ailelerin tercihidir. Kayıt ve delil olarak da bu sistemler sizlere hizmet verir. Site giriş ve çıkışlarına kurulan sistemler ile güvenlik sağlanarak aksi koşullarda görüntüler delil niteliği taşır. Ayrıca sistemimizin bir de caydırıcılık etkisi vardır.

Güvenlik kamerası varlığının fark edilmesi kötü niyetli kişileri caydırarak vazgeçirir. Alarm sistemlerinde tek güvenilir tercih olarak Beylikdüzü Crow Alarm karşınızdadır. Servis ağı anında müdahale sistemi ile sorunsuz hizmetten faydalanırsınız. Ülke genelinde geniş bir ağa sahip ve sektörün ileri gelen çözüm markasıdır.

Firmamız

Beylikdüzü Crow Alarm sahip olduğunu yeri hizmeti ve personel kalitesi ile hizmetinizdedir. Sadece alarm sistemi denilince akla hırsızlık alarmı düşünülmemelidir. Firmamızda Crow alarm modelleri olarak ısı detektörü, pır kamera,, çift yönlü neptune ve daha bir çok ürünü bulunur. Beklentilerinizi gerçekleştirecek şekilde tasarlanmıştır. Çok çeşitli ürün yelpazesine sahip olan Beylikdüzü Crow Alarm siz değerli müşterilerine sorunsuz hizmet konusunda söz verir. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına tecrübeli ekibimiz hazırdır. İstediğin gün ve saatte ücretsiz olarak keşif yapabilir, teklif sunabiliriz. Alarm kamera sistemlerinde en önemlisi doğru keşiftir. Doğru ürünü doğru şekilde sizlere sunmak bizim görevimizdir.