Gaziosmanpaşa Crow Alarm

Crow Güvenlik sistemlerinde, gaziosmanpaşa bölgesi ve semtlerinde alarm kontrol sistemleri , CCTV sistemleri , interkom sistemleri ve işyeri güvenlik sistemleri , kurmak ve bunlara hizmet almak için gereken hizmetleri sunuyoruz . Daha da önemlisi, size daha fazla güvenlik sağlayan bu güvenlik sistemlerinin entegrasyonu konusunda uzmanız. Bu da bizim uzmanlık zaman alanımızdır.

Ne yaptığımız konusunda çok hevesliyiz, ihtiyaçlarınızı dinleriz, sorununuzu çözen bir sistem tasarlarız, kaliteyi en üst düzeyde bir sistem kurarız, sizi her adımda bilgilendirir ve böyle bir alarm sisteminde çalışırsınız. bunu mutlu ve zevkli bir deneyim haline getirir.

Gaziosmanpaşa Bölgesinde üstün teknoloji ürünü CROW alarm sistemi, birçok standart üst düzey özelliği ile piyasanın en çok tercih edilen alarm sistemidir. Kanada malı olup güvenilir ve kaliteli bir üründür.
Crow alarm ev ve işyerinizin güvenliği için hırsızlık ve soyguna karşı sevdiklerinizi ve malınızı korumak için üretilmiş kaliteli, güvenilir bir markadır.

Crow Alarm hırsızlık, soygun dışında yangın, duman, gaz kaçağı, su baskını, ısı değişimi, hastalık gibi durumlarda itfaiye, ambulans ve polis gibi ilgili yerleri uyararak en yakın ekibi hemen bulunduğunuz noktaya yönlendirilmesini sağlıyor. Ayrıca sizin verdiğiniz telefon numaralarını da arayıp durumla ilgili haberdar ediyor.

Crow alarm kablolu ve kablosuz olmak üzere iki çeşit vardır. Sizin için en uygun sistemi seçmek için keşif ekibimiz evinize, işyerinize, ofisinize geliyor ve size uygun sistemi hangisi olacak ise onu seçiyorlar. Sonrasında montaj ekibimiz belirtilen sistemi en iyi şekilde montajını gerçekleştiriyor. Montaj ve servis için 0850 304 46 16  & 0212 667 84 84 & 0212 667 92 49 nolu numaralardan veya info@crowalarm.net adresinden bize ulaşabilirsiniz.