Esenler Crow Alarm

Giriş seviyesindeki ev ve işyeri ihtiyaçlarından aralığın tepesine, ağır ticari gereksinimlere kadar her şeye uyan alarmlar ve güvenlik sistemleri ile, crow alarm sistemleri tarih  boyunca hırsız alarmı sunan yüksek kaliteli markalar vardır.

Her ne kadar uluslararası standartta suç oranları ülke çapında nispeten yüksek kalmaya devam ediyor olsa da.
esenler bazı kısımları gibi bazı kentsel alanlarda istikrarlı bir artış, ev ve işyerleri için hırsız alarmları ve güvenlik sistemleri talebinin artmasına neden olmuştur.

Güvenilir yüksek kaliteli güvenlik ürünlerinin dünya çapında bir tedarikçisi ve yenilik ve tasarım alanında liderdir. hem konut uygulamaları hem de büyük ticari tesisatlar için komple bir ev güvenlik sistemi bileşeni serisi sunmaktadır.

birçok güvenlik uzmanı tarafından kalite alarmlarında endüstri liderleri olarak görülüyor. Özellikle konut pazarında güvenilirlik ve makul bir bileşen maliyeti nedeniyle güçlü. CROW, daki pek çok profesyonel alarm kurulumcusu için iyi bir markadır.

Marmara Bölgesinde üstün teknoloji ürünü CROW alarm sistemi, birçok standart üst düzey özelliği ile piyasanın en çok tercih edilen alarm sistemidir. Kanada malı olup güvenilir ve kaliteli bir üründür.
Crow alarm ev ve işyerinizin güvenliği için hırsızlık ve soyguna karşı sevdiklerinizi ve malınızı korumak için üretilmiş kaliteli, güvenilir bir markadır.

Crow Alarm hırsızlık, soygun dışında yangın, duman, gaz kaçağı, su baskını, ısı değişimi, hastalık gibi durumlarda itfaiye, ambulans ve polis gibi ilgili yerleri uyararak en yakın ekibi hemen bulunduğunuz noktaya yönlendirilmesini sağlıyor. Ayrıca sizin verdiğiniz telefon numaralarını da arayıp durumla ilgili haberdar ediyor.

Crow alarm kablolu ve kablosuz olmak üzere iki çeşit vardır. Sizin için en uygun sistemi seçmek için keşif ekibimiz evinize, işyerinize, ofisinize geliyor ve size uygun sistemi hangisi olacak ise onu seçiyorlar. Sonrasında montaj ekibimiz belirtilen sistemi en iyi şekilde montajını gerçekleştiriyor. Montaj ve servis için 0850 304 46 16  & 0212 667 84 84 & 0212 667 92 49 nolu numaralardan veya info@crowalarm.net adresinden bize ulaşabilirsiniz.