Kağıthane Crow Alarm

Hırsızlık Tespit Sistemleri (Alarm Sistemleri) işletmelerin ve işletme sahiplerinin yatırımlarının halktan ve kendi iç çalışanlarının kayıplarına karşı korunmasını sağlar.mülk Sahipleri ve yöneticileri yerinde değilken, tüm kuruluşlar işlerini korumak için özel güvenlik şirketlerini kiralayabilirler.Doğru kurulmuş bir hırsız alarm tespit sistemi, bir ihlali derhal tespit eder ve buna göre yanıt vermeyi yerel polise bildirmek gibi uygun eylem aşaması izlenebilir.

Pek çok müşterinin güvenlik ihtiyaçları için Kağıthane Güvenlik Entegrasyonuna niçin güvendiğini öğrenin.Kağıthane Bölgesinde üstün teknoloji ürünü CROW alarm sistemi, birçok standart üst düzey özelliği ile piyasanın en çok tercih edilen alarm sistemidir. Kanada malı olup güvenilir ve kaliteli bir üründür.
Crow alarm ev ve işyerinizin güvenliği için hırsızlık ve soyguna karşı sevdiklerinizi ve malınızı korumak için üretilmiş kaliteli, güvenilir bir markadır.

Crow Alarm hırsızlık, soygun dışında yangın, duman, gaz kaçağı, su baskını, ısı değişimi, hastalık gibi durumlarda itfaiye, ambulans ve polis gibi ilgili yerleri uyararak en yakın ekibi hemen bulunduğunuz noktaya yönlendirilmesini sağlıyor. Ayrıca sizin verdiğiniz telefon numaralarını da arayıp durumla ilgili haberdar ediyor.

Crow alarm kablolu ve kablosuz olmak üzere iki çeşit vardır. Sizin için en uygun sistemi seçmek için keşif ekibimiz evinize, işyerinize, ofisinize geliyor ve size uygun sistemi hangisi olacak ise onu seçiyorlar. Sonrasında montaj ekibimiz belirtilen sistemi en iyi şekilde montajını gerçekleştiriyor. Montaj ve servis için 0850 304 46 16  & 0212 667 84 84 & 0212 667 92 49 nolu numaralardan veya info@crowalarm.net adresinden bize ulaşabilirsiniz.