Crow Alarm Fiyatları

Yapılan son araştırmalar gösteriyorki her dört kişiden üçü kendilerini, ailelerini, evlerini ve iş yerlerini hırsızlığa karşı koruyabilmek için daha fazla bir şeyler yapabileceklerini düşünüyorlar.Ne yazıkki hırsızlık ve soygun sürekli olarak artıyor. Eviniz ve iş yerinizdeki eşyalarınız sigortalı olsada hırsızlığa karşı caydırıcı tedbirler almak son derece mantıklı ve gerekli görünüyor. Genel kanının aksine sadece pahalı ve müstakil evler değil, bütün evler soyulma riski taşıyor. Evinizi ve iş yerinizi hırsızlığa karşı korumanın en etkili yollarından biri güvenlik alarm sistemi taktırmanızdır. Böyle bir sistemde malzeme kalitesinin yüksek olması, satış öncesi ve satış sonrası teknik destek hayati bir önem taşır. Bunun yanı sıra sistemin kullanışlı, güvenilir ve profesyonelce tasarım ve tesisat işçiliğinin yapılması ile önem teşkil eder.

Ev İşyeri Alarm Fiyatları Nedir !

Ev, ofis, fabrika vb. mekanlarda meydana gelebilecek soygun, yangın, gaz kaçağı, su baskını, gibi bir çok istenmeyen durumu, olay yeni başladığında elektronik algılayıcılarla algılayarak, mekan sahibini ya da ilgili kişileri haberdar eden, aynı zamanda caydırıcı etki yaratan elektronik donanım genel anlamda alarm sistemi olarak tanımlanmaktadır. Bu gibi istenmeyen bir çok olaydan başlangıç anından itibaren haberdar olabilmek can ve mal güvenliği açısından son derece önemlidir.

Alarm sistemleri Hizmetlerimiz :


· Ücretsiz danışmanlık
· Satış danışmanlarının mekanda yaptığı keşif sonucu oluşturulan proje ve fiyatlandırma
· Mekana ve ihtiyaca yönelik olarak tasarlanan alarm sistemlerinin montajı, programlanması ve devreye alınması
· Sistem hakkında müşterinin bilgilendirilmesi ve uygulamalı eğitimi
· Servis / tamir ve bakım garantisi ve teknik destek
· 365 gün/24 saat Alarm Gözlem İstasyonu (MGİ) hizmeti
· Satış danışmanlarımızca ev, işyeri,ofis vb. mekanlarda yapılan soygun ve yangın risk analizi ile ilgili olarak bilgilendirici ve çözümleyici öneriler oluşturulur.

Proje ve Fiyatlandırma :


Yapılan risk analizleri sonucunda , çözüm önerileri paketinde yer alacak elektronik alarm donanımının kullanılacağı mekana özel bir fiyatlandırma hazırlanır. Alarm donanımının yanı sıra Alarm Gözlem İstasyonu , teknik servis ve bakım hizmetlerini içeren çözüm paketi teklifi de hazırlanarak müşteriye sunulur.