Başakşehir Crow Alarm

Crow kablolu Kablosuz Hırsız Alarm Sistemi

kablolu ve kablosuz alarm sistemi, kurulu düzen ev, ofis ve işyeri gibi yerler için mükemmel bir çözümdür.kablosuz alarm sistemi merkeze konacak kablosuz alarm ünitesinden ve bunlara kablosuz olarak bağlanacak (Kablosuz Pır, kablosuz manyetik, kablosuz kumanda gibi) uç birimlerden oluşur. Özellikle kurulu düzen binalarda sistemin montaj kolaylığı ve çabukluğu Crow kablosuz alarm sisteminin çok tercih edilmesini sağlamaktadır. Crow kablosuz alarm sistemleri Avrupa birliğinin onayladığı, dünyada sadece kablosuz alarm sistemleri için ayrılmış olan çok güvenli 868Mhz. Frekansı kullanmaktır.

Başakşehir Bölgesinde üstün teknoloji ürünü CROW alarm sistemi, birçok standart üst düzey özelliği ile piyasanın en çok tercih edilen alarm sistemidir. Kanada malı olup güvenilir ve kaliteli bir üründür.
Crow alarm ev ve işyerinizin güvenliği için hırsızlık ve soyguna karşı sevdiklerinizi ve malınızı korumak için üretilmiş kaliteli, güvenilir bir markadır.

Crow Alarm hırsızlık, soygun dışında yangın, duman, gaz kaçağı, su baskını, ısı değişimi, hastalık gibi durumlarda itfaiye, ambulans ve polis gibi ilgili yerleri uyararak en yakın ekibi hemen bulunduğunuz noktaya yönlendirilmesini sağlıyor. Ayrıca sizin verdiğiniz telefon numaralarını da arayıp durumla ilgili haberdar ediyor.

Crow alarm kablolu ve kablosuz olmak üzere iki çeşit vardır. Sizin için en uygun sistemi seçmek için keşif ekibimiz evinize, işyerinize, ofisinize geliyor ve size uygun sistemi hangisi olacak ise onu seçiyorlar. Sonrasında montaj ekibimiz belirtilen sistemi en iyi şekilde montajını gerçekleştiriyor. Montaj ve servis için 0850 304 46 16 & 0212 667 84 84 & 0212 667 92 49 nolu numaralardan veya info@crowalarm.net adresinden bize ulaşabilirsiniz.