Fatih Crow Alarm

Güvenliğiniz için özel kamera sistemlerini en iyi şekilde mekanlarınıza uyarlayan firmamız, kaliteli, etkili ve pratik çözüm seçenekleri sunuyor. Maksimum koruma sağlayan özel kamera sistemlerimiz, hırsızlık olaylarının önlenmesi için tercih edilmektedir.Fatih Crow Alarm sektöründe, güvenlik kamerası konusunda firmamız garantili çözüm seçenekleri sunuyor.

Profesyonel Ekibimiz İş başında

Firmamızın müşteri hizmetlerini aradığınız zaman, elemanlarımız ücretsiz ekspertiz hizmetiyle işe başlıyor. Korumaya alınacak binanın veya mekanın giriş ve çıkışları titizlikle inceleniyor. Hırsızların girebileceği noktalar dikkatli bir şekilde inceleniyor. Binanızın trafiğine uygun kamera modeli de bu aşamada belirleniyor. Hareketli cisimleri tespit edebilen, gece görüş özelliğine sahip olan ve zom yapabilen kamera modellerimizden en uygun seçenekleri tercih ediyoruz. Fatih Crow Alarmkategorisinde istediğiniz kamera seçeneğini montajlıyoruz.

İlk aşamada gerçekleştirilen ekspertiz hizmetinden sonra sırayı sistemin montajlanmasına geliyor. Deneyimli elemanlarımız, profesyonel yöntemlerle kısa sürede kamera sistemini montajlıyor. Kameraların kurulması işleminin ardından, kayıt ve takip konusunda güvenlik görevlileri bilgilendiriliyor.

İçiniz Rahat Olsun

Garantili kamera sistemimiz sayesinde tatile veya iş gezisine gittiğiniz iş yeri ve evlerinizin güvenliği her zaman için sorun teşkil etmektedir. Bu kategoride firmamız, garantili ve güvenilir özelliklere sahip kamera sistemi sayesinde bu kategoride profesyonel çözüm seçenekleri sunuyor. Evinizi, iş yerinizi ve ofisinizi maksimum korumaya almanın en iyi yolu Fatih Crow Alarm sistemidir. Hırsızlar kamerayı gördükleri zaman çoğu zaman hırsızlıktan vazgeçerler. Bu nedenle kamera sistemi ev ve iş yeri güvenliğinin vazgeçilmez bir seçeneğidir.

Kamera sistemi konusunda güvenilir çözüm seçenekleri sunan firmamız, yenilenen kamera seçeneklerini programa dahil ediyor. Alarm sistemi ile uyumlu olan kamera sistemi, yüksek çözünürlüklü özelliğe sahiptir. Firmamız, sadece montaj işlemi gerçekleştirmiyor. Arıza veya yer değişikliği gibi konularda pratik ve etkili servis hizmetimiz de bulunuyor. Montaj, de montaj, parça montajı ve bakım işlemleri, deneyimli servis elemanlarımız tarafından sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyor.

Evinizi ve İş Yerinizi Cep Telefonundan İzleyin

Yeni nesil kamera sistemlerini mekanlarınıza uyarlayan firmamız, kamera sistemini cepten takip etme olanağı sunuyor. Dünyanın neresine giderseniz gidin, evinizi ve iş yerinizi cebinizden kontrol edebilirsiniz. Bu kategoride özel üretilmiş kamera sistemimiz sayesinde güvenlik sorun olmaktan çıkıyor.