Crow Alarm Paneli Ne İşe Yarar?

Alarm sistemleri önceden belirlenen sınırlar veya zamanlar belirli koşullar tetiklendiğinde uyarı veren tüm sistemleri tanımlamak için kullanılan araçlardır. Alarm sistemleri yangın alarm sistemleri ve iki ana başlık altında toplanan sistemlerdir. Kullanıldığı konuma göre her iki alarm sistemi tek veya birliktelik ile yangın ihbar sistemleri de yangın söndürme sistemleri ile birlikte kullanılabilmektedir. Her iki alarm sistem de izleme ve yerel merkeze bağlı alarm sistemleri bulunmaktadır. İşte bu alarm sistemlerini en dayanıklı şunu en kalitelisini ve en güvenilirliğini bulabilmek için alarm sistemleri olarak sizin hizmetinizdeyiz.Crow alarm paneli ne işe yarar başlığı altında inceledik, gelin biraz detaya inelim.

Crow Alarm Sistemleri Nedir?

Crow alarm sistemleri manyetik kontak, duman dedektörü, siren, panik butonu, gaz dedektörü, yangın butonu alarm paneli ve keypad hareket dedektörü gibi birçok alarm sistemini satılmakta ve müşterilerine hizmet verdiği kuruluştur. Alarm sistemlerinin en iyisini bulabileceğiniz Crow alarm, Ürün satışı montaj ve servis hizmetleri ile alıcısını beklemektedir. Alarm sistemimizi işyerinde, fabrikalarda, tekstillerde, süpermarketlerde kullanmak mümkündür. Crow alarm sistemleri sayesinde evinize herhangi bir yangından hırsızlıktan korumanız mümkündür. Ürünlerimizin modelleri arasında dış ortam dedektörleri, bariyer dedektörleri, Runner alarm, alarm panelleri gibi birçok kablosuz üründe bulunmaktadır.

Crow Alarm Sistemlerin Bayileri Nerede Bulunmakta?

Crow alarm sistemlerinin bayileri; Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bahçelievler, Başakşehir, Beşiktaş, Beykoz, Beyoğlu, Çatalca, Esenler, Fatih, Esenyurt, Giyimkent, Gaziosmanpaşa, Karaköy, Kağıthane, Silivri, Perpa, Pendik, Küçükçekmece, Kartal, Üsküdar, Zeytinburnu, Tuzla, Tekstilkent, gibi İstanbul’un ilçelerinde bayileri bulunmaktadır.

Müşteri Hizmetlerimiz

Alarm sistemlerini ulaşmak için 0850 304 46 16 numarayı tuşlayarak alarm sistemlerinde ulaşabilirsiniz. Mesaj adresi olarak info@crowalarm.net adresine mail atmanız sonucunda en kısa sürede bize ulaşmanızı sağlayacaktır. Fax çekmek isterseniz 0212 667 84 84 numaralı Fax’a mesaj atmanız yeterli olacaktır. Sitemizde bulunan iletişim adreslerinden bize ulaşabilirsiniz.

Online Siparişlerimiz

Ürünlerimizi internetten çevrimiçi sipariş edebilirsiniz. Kargolarımız en fazla 2 gün içeresinde sizlere ulaşabilir. Ürünler hakkında bilgi almak istiyorsanız yine iletişim adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.