Crow Runner 8/16

CROW Runner 8-16 Bölgeli Alarm Sistemi

Gelişen teknoloji dünyasında alarm sistemleri kullanımında bir artış söz konusudur. Çeşitli alanlarda kullanılan alarm sistemleri içerisinde CROW Runner 8-16 bölgeli alarm sistemi kullanımı yaygın olarak tercih ediliyor.

CROW Runner Bölgeli Alarm Sistemi Nedir?

CROW Runner alarm sistemi, kolay giriş ve akü kesme sistemi olan, 100 kullanıcıya aynı anda bağlantı hizmeti sunan bir alarm sistemidir. Alarm sistemleri arasında, karma ve hibrit yapısı olan, telefon bağlantısı, SIA III, Contact bağlantısı olan bir alarm sistemidir.

Neden CROW Runner Alarm Sistemini Tercih Etmeliyim?

Hem kablolu hem de kablosuz bağlantılı olması, 100 adete kadar kullanıcı kapasitesi bulunuyor. CROW Runner alarm sistemi, çoklu kullanım imkanı sağlar. Hem kablolu hem de kablosuz bağlantılar ile uzak yerlerde kullanım olanağı sunuyor. Telefon bağlantısı, aynı anda 80 kumandanın kullanımına olanak sağlaması açısından avantajlar sunuyor.

CROW Runner 8-16 Bölgeli Panel Ne İşe Yarar?

Siren özelliği ile ofis, iş yeri ve diğer alanların kontrol ve güvenliğini sağlıyor. Üstelik hızlı ve kolay geçiş menüleri ile her an alan kontrolü yapmanıza olanak tanıyor. Proximity özellikli araçların da bağlanmasına izin veren bir yazılıma sahiptir. Ayrıca çoklu arayüz kullanımına izin vererek, aynı anda birden fazla kişinin arayüzü kontrol edebiliyor.

CROW Runner Alarmının Özellikleri Nelerdir?

CROW Runner özellikleri bakımından diğer alarm sistemlerinin çok ötesindedir. Gelişmiş yapısı ve çoklu kullanım imkanları ile her an her yerde kullanıma uygundur.

CROW Runner 8-16 alarm sisteminin sahip olduğu özellikler şu şekildedir;

  • 8 Keypart ilave imkanına sahiptir,
  • 18 Kablolu ve 18 kablosuz olmak üzere geniş bölgelerde kullanım olanağı sağlar,
  • SIA III özelliği ve CONTACT özelliğine sahiptir,
  • Kablolu ve Hibrit çözümlere sahiptir,
  • Proximity özellikli cihazlar ile kolay bağlantı imkanına sahiptir,
  • 4 çıkışın yanında Expanter ile artı olarak 8 çıkış özelliğine sahiptir,
  • Siren monitörü bulunuyor,
  • Upload ve Download yazılımlarına sahiptir.

Geniş kullanım özellikleri bulunan CROW Runner alarm sistemini uygun fiyatlar ile temin edebiliyorsunuz.

Tags: