Crow Servisi

Yedekleme Piller veya Harici Güç Kaynağı ile ilgili sorunlar?

Bir güç kesintisi durumunda, alarm sisteminin yedek pil mülkiyet güvende tutan tek şeydir.

Yedekleme piller ilk savunma hattını aşmak için hırsızların bile en terbiyeli için, ve tepe içinizin ve devam eden güvenlik huzur verecek var adresinden pil daima performans sağlayarak çok zorlaştırır şekilde yüklenir Sen misin, aileniz ve iş ihtiyacı var.

Birçok Avustralyalı onların alarm sistemleri kendi güvenliğini sağlamak için gerekli olduğu gerçeği ile uzlaşmak, ama ne yazık ki, pek çok düzenli servis ya da yedek pilleri değiştirmeyi unutmayın. Tecrübeli suçlular belli bir mülk üzerinde bir hırsızlık yapmak için tercih yaparken, gibi, bu çöküş farkında ve daha fazla, yapmaları gereken tüm ana güç kesilir, ve alarm oraya gider.

Hırsızlar ve hırsızlar olacak – mülkünüze güç kaynağı herhangi bir sebeple kesilmiş olsaydı alanı, ağır hava koşulları, yük atma, geç ödemeler, ya da başka bir şey yer alan bir teknik servis bu ilave, o olacak sinsi sinsi, korunması gereken görünmüyor özellikler arıyor.

Yedek batarya ve harici güç kaynağı seçenekleri yelpazemizi görmek için buraya tıklayın

senin yedek pilleri ve harici güç kaynağı üniteleri sahip olarak düzenli bir yetkili Crow Alarm teknisyeni tarafından hizmet, senin özelliğin savunması yoklukta güçlü duracak emin olabilirsiniz.

Çoğu sigorta şirketleri ev alarm sistemleri ve yedek piller en az yılda bir kez hizmet olduğunu soracaktır. Bunlar ticari veya endüstriyel özellikleri en az altı ayda bir (yılda iki kez) hizmet istemek için gidin. Bu öneriler dikkate alınmaması bir suç durumunda bir iddiada yeteneğinizi etkileyebilir!

crow alarm servis tamir bakım satış hizmeti vermeyteyiz.

Bakım – Onarım
Akü Değişimi
Devreye Alma
Devreden Çıkarma
Alarm Taşıma
Sensör Ekleme

crow marka alarm sistemlerinizle ilgili her türlü destek için bizi arayabilirsiniz. Bakım -Onarım Akü Değişimi Devreye Alma Devreden Çıkarma Alarm Taşıma Sensör Ekleme Crow Alarm Sistemleriniz ile ilgili tüm problemleriniz için  bizi arayabilirsiniz.

Tags: