Crow Alarm Gsm Module Nedir?

Hırsız alarm sistemleri, son senelerde evlerimize işyerlerimizde hırsızlık elbise işte duyduğumuz çok farklı yerlerde içine girmiş bulunmaktadır. Peki, hırsızlara karşı bu alarm sistemleri güvenliğimizi sağlamak ve yeterli midir? İşte bu noktada size crowalarm sistemlerini sunuyoruz. Bu alarm sistemleri bir hırsızlık teşebbüsünde bunu algılayan Işıklı, sesli ve telefonlara bunu bildiren hırsıza karşı güvenliğimizi arttıran sistemlerdir. Üstün teknoloji ürünü kablolu alarm sistemleri birçok standart özelliği ile piyasanın en çok tercih edilen alarm sistemleri arasında yer almaktadır. Alarm sistemleri kablosuz kullanıldığı gibi kablo eklenerek Hem kablolu Hem de kablosuz kullanabilme özelliğine sahip ürünler arasındadır. Crow alarm gsmmodule nedir sorusu ise uzaktan kontrolü sağlanan alarm sistemlerimizden biridir.

Crow Alarm Sistem Ürünleri Hakkında

Crow alarm panelinde, siz değerli müşterilerimiz sipariş ettiğiniz takdirde orijinal trafo ve kasa gelmektedir. Ayrıca bu sistemlerde 8 telefonu birden arayabilen uzaktan sistemi telefon ile kapatıp açabilme özelliğine sahip alarm sistemleri bulunmaktadır. Bu özellik birçok hırsız alarm sisteminde ayrı bir ücret ödendi takdirde veriliyor. Fakat bizim firmamız tek bir ürün içerisinde birçok özelliği barındırmaktadır. Crow alarm sistemleri ile iki tür bölümlere yapılabilir. Bu sayede siz gece uyurken alarmları devre alabilirsiniz aynı zamanda 8 cep telefonu veya sabit telefon alarmı anında aratabilirsiniz.

Alarm Sensörleri Çeşitleri Nelerdir?

Alarm sistemleri evinize işyerinize veya fabrikada kurduğunuz takdirde uzun yıllar kullanabilirsiniz. Aynı zamanda 2 yıl yerinde servis garanti vermemiz ile birlikte güvenliğiniz bir kat daha artacaktır. Sistemlerimizi arasında hareket sensörlü panik butonu kablosuz insan modülü manyetik kontak yangın Duman su baskını sensörü, ısı değişimi sensörü, darbe sensörü, gibi birçok sistem bulunmaktadır.

İletişim Bilgilerimiz

Bize ulaşmak için sadece 0850 304 46 16 numarayı tuşlayarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Mail atmak isterseniz de info@crowalrm.net mesaj atarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Eğer bayimize gelmek isterseniz de Ataşehir, Bahçelievler, Beşiktaş, Bayrampaşa, Büyükçekmece, Çatalca, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Kadıköy, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Pendik, Şile, Sultanbeyli, Ümraniye, Sultangazi, Üsküdar, Zeytinburnu, gibi bayilerimize gelerek bir de kolaylıkla ulaşabilirsiniz.