Crow Alarm Teknik Destek Hizmeti

Alarm sistemi denildiğinde önce akla hırsızlık olaylarına karşı alınacak olan tedbirler gelmektedir. Çoğunlukla hırsızlık olaylarını önlemek için alarm sistemleri kurulumları yapılsa da, ev ve iş yerleri için yangın, gaz kaçağı, su baskını, acil tıbbi yardım gibi birçok güvenlik konusu içinde alarm sistemlerine ihtiyaç olabilmektedir. Firmamız tüm alarm sistemi kurulumlarında Crow Marka Alarm Sistemlerini Kullanmaktadır. Kurulum Yapılacak Olan Yerin Keşfi, Proje Hazırlama, kurulumun gerçekleştirilmesi ve kurulum sonrası sistem bakımı gibi işlemlerin tamamı firmamız tarafından yapılarak teknik destek hizmeti verilmektedir. Crowalarm teknik destek hizmeti için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.

İhtiyaçların Belirlenmesi

Ev ya da iş yerinin daha güvenli olmasını ve evde olmadığı zaman hırsızların girmesini önlemek isteyenler alarm sistemleri kurulumuna ihtiyaç duyarlar. Crow alarm teknik destek hizmeti vererek müşterilerimizin ihtiyaçlarını belirliyoruz. İhtiyaçların doğru belirlenmesi ve kurulacak sisteme karar verilebilmesi için, yerinde keşif yaparak, hangi sistemin, kaç adet, ne kadar kablolama yapılacağı, kontrol panelinin yerleştirileceği yeri belirliyoruz. Bu hizmetimiz en kaliteli hizmetin uygun maliyet ile karşılanmasını sağlamaktadır.

Crow Alarm Kurulum Hizmetleri

Alarm türü ne olursa olsun, kurulum işlemleri uzmanlık istemekte ve profesyonel ekipler tarafından yapılmalıdır. Kurulum aşamasında yapılan yanlış bağlantı ya da atlanılan bir aşama, alarm sisteminin istenilen verimi vermemesine ve arıza oluşmasına neden olabilecektir. Teknik destek hizmetlerimiz ile kurulumların düzenli yapılmasına dikkat ediyoruz. Önceden kurulumu yapılmış olan alarm sistemlerini de kontrol ederek varsa hatalar gideriyor, hasar gören bağlantılarını yeniliyoruz.

Hizmetlerimiz

Ülkemiz genelinde kullanılan alarm sistemlerinin büyük çoğunluğu crow marka alarm sistemi ürünlerinden oluşmaktadır. Alışveriş merkezleri, mağazalar, kuyumcular, her türlü iş yeri ve ev sistemleri için alarm sistemlerinin kurulumlarını yaparak daha güvenli olmalarını sağlıyoruz. Alarm sistemleri kullanıldıkları her yerde hırsızlık olaylarına karşı en caydırıcı sistemdir. Crow alarm teknik destek hizmeti vererek ev ve iş yeri sahiplerinin kendilerini daha güvende hissetmelerini, iş yerinde bulunmadıkları zaman bile hırsızlık gibi olaylara karşı koruma altında olduklarını kendilerine hissettiriyoruz. Kurulum ve kontrol hizmetlerimiz ile güvenliğe katkı sağlıyoruz.