Crow Alarm Güvenlik

Yüksek kalite, uygun fiyat ve üst düzey hizmet anlayışını tüm çalışma sisteminde uygulamayı ilke edinen firmamız, ülke çapında geniş bir dağıtım ağına sahip olmakla beraber, proje uygulamalarında ise sektörün en önemli çözüm ortaklarındandır.

Crow Alarm montajcı ve kullanıcıya geniş ürün yelpazesi sunmaktadır. Gerek fiyat gereksede teknoloji açısından her türlü güncel güvenlik problemlerine kesin çözüm sunar.Müşteri odaklı güvenlik hizmet anlayışı doğru ürün , doğru uyumluluk icersinde müşterilerimize gururla hizmet sunmaktadır .
Kalite avantajlarını bozmadan hizmet kalitesi ve çeşitliliğinde farklılık yaratarak Crow Olarak size sunmaktadir. Prensiplerimizden taviz vermeden CROW en kaliteli güvenlik ürünlerini uygun Fiyatlara sizlere sunmaya özen gösterir.

Crow Alarm‘ın onarım uzmanları, her zaman, aşağıda belirtilenlerin hepsine profesyonel onarımlar yapmak için gerekli tüm alet ve yedek parçaları içeren tam donanımlı olarak gelir:

Crow Güvenlik Ürünleri
Crow Alarmlar ve bağlantılı donanım
Üçüncü parti alarm ve güvenlik sistemleri
Hareket Dedektörleri
HD CCTV sistemleri
Tuş takımı ve kumanda panoları
İç ve Dış Sirenler.

Her zaman bir mülke herhangi bir sayıda hizmet sunmak için tam donanımlı olarak geliyoruz, bu nedenle mülkünüzün güvenliğini gerçekten optimize etmek için hızlı ve uygun maliyetle çalışacağımızdan emin olabilirsiniz.

Eğer bir Crow Alarm alarm sistemi almak istiyorsanız bizi 0212 619 11 11 ve ya 0216 572 55 10 numaralı telefonlarımızdan bizi arayabilirsiniz.

Teknik olarak verdiğimiz bilgilerin yanı sıra marka seçimi de alarm sistemleri için önemli rol oynayan bir etken olmuştur. Kaldı ki 100 ‘ü aşkın kendince marka verilmiş güvenlik alarm sistemlerine rastlamak mümkün. Tercih edilmesi gereken ise Dünya markası ürünler olmalı, güvenilir mekanları güvenli markalar ile aklınız arkada kalmadan kullanmalısınız. Güvenlik teknolojileri firması olarak tavsiyemiz, kullanmakta olduğumuz bir marka olan Crow güvenlik alarm ürünleri olacaktır. Gerek yazılım ve gerekse donanımsal anlamda ürünlerinin kalitesi ortada bir markadır. Sizi yormayacak, pratik anlamda kullanımınıza sunulacak rahatlıkla ve uzun yıllar kullanılabilmektedir.

Güvenlik sistemlerinin neredeyse ilk ayağı, hırsız alarm sistemleri için düşünecek olduğumuzda da durum değişmiyor. Çok üst düzeylerde kaliteli sistemler ile beraber, piyasada basit ve bir o kadar da ucuz fiyatları olan alarm sistemi de yer alabiliyor. Hatta kendiniz alabilir, kendiniz takabiliyorsunuz. Bu gibi sistemlerin size olan artısını, daha çok caydırıcılık olarak düşünebilirsiniz. Düşünün ki ev ya da iş yerlerinde kimi zaman dummy sahte harici  dış alarm sirenlerinin de kullanılmakta olduğunu görüyoruz. Bu gibi durumları çok fazla tasvip etmez isek de birileri piyasada böyle ürünler geliştiriyor. Sizlere sahte alarm sirenlerin cazibesini yitirmesine neden olacak bir üründen bahsedeceğim.