Crow Alarm Sizin İçin En İyisi

Crow Alarm evinizin/işyerinizin her alanını korumak için kapsamlı bir güvenlik çözümleri yelpazesi sunmaktadır. Crow Alarm 24 saat devrede kalabilmekle birlikte sizi ve sevdiklerinizi koruyor.

Varlıklarınızı güvende tutmak için tam kapasite hırsızlık koruma hattı sunuyoruz. Deneyimli teknikerlerimiz maksimum koruma sağlamak için Crow Alarm sisteminizi özelleştirebilirler. İster hareket dedektörleri, manyetik kontak yani kapı ve pencere alarmları, sonradan eklenebilen sirenler ile evinizin veya şirketinizin ihtiyaçlarını karşılayacak sisteme kavuşabilirsiniz.

Evinize, işyerinizde yaşayan kişi sayısına ve kullanımına göre alarm sistemi seçiminde dikkat edilmesi gerekenleri uzmanından öğrenin.

Güvenlik ihlalini engellemek amacıyla kullanılan alarm veya yaygın kullanımıyla Güvenlik Kamera Sistemleri, hayatımızın bir parçası haline geldi. alarm sisteminin, tüm şartlara uyan tek bir kalıp olarak kullanılmasından öte, ihtiyacı karşılayacak şekilde planlanmış olması gerekmektedir. Peki, güvenlik alarm sistemi seçerken bilmemiz gerekenler nelerdir? Sisteme ait hangi özellikler hakkında bilgimiz olmalıdır? Aşağıdaki bilgiler satın alma kararı verirken bilinçli hareket etmenizi sağlayacaktır.

İhtiyaca göre en uygun sistemi seçebilmek için, sistemi 3 ayrı aşamada incelemeliyiz:

ALARM seçimi
PIR  dedektör seçimi
İzleme sistemi seçimi

Öncelikle alarm sisteminin kullanılacağı yerin belirlenmesi (iç ortam veya dış ortam) ve ortam koşullarına göre pır dedektör seçimi yapılması en doğru hareket olacaktır. iç ortamda kullanılacak dedektörlerin hayvan algılama olmasına özen gösterilmelidir. Bu sebeple genellikle iç ortamda koruma sınıflarından birine  dahil olan veya muhafazalı kutu crow dedektör kullanılmaktadır. Örneğin A sınıfındaki dedektörler, toza ve belli süreli güçlü temasına karşı korumalıdır.

Alarm dedektörleri için konumlandırılacağı yerin ışık yoğunluğu da pır seçiminde önemli bir faktördür. Gündüz, arka plandan gelen ışık miktarının fazla olması sonucu görüntülenmesi istenen kısım net olarak algılanmayabilir. Daha anlaşılabilir bir haraket elde etmek amacıyla gibi ışık patlamalarını engelleyen özelliklerin olması gereklidir. Gece pır dedektörün ışıktan net olarak algılanması istenen yerlerde kullanılması gereklidir. alarmların görüş açısı içerisinde gerekli ışık değerini sağlamak için kullanılabilir. Detaylı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

Alarm Sistemi seçerken sadece kurulum üzerine düşünülmesi yeterli değildir, satış sonrası verilecek hizmetler de dikkate alınmaktadır. Bilinçli bir yaklaşımla, satın almayı düşündüğümüz ürünlerin (az da olsa) arıza yapma ihtimali olduğunu öngörmeliyiz. Eğer arızalanırsa kısa sürede yedek parça ve teknik servis hizmetinin sağlanıp sağlanamayacağını da araştırarak ürün alımı yapmak gerekir. Kısaca, bir firmadan yalnızca ürün değil, teknik servis hizmeti de satın almaktadır. Crow tüm Türkiye’de faaliyet gösteren 100’ün üzerinde tecrübeli yetkili servisi ile hızlı ve kaliteli hizmet sunar.