Crow Hakkında Sorulan Sorular

Kullanıcı, kullanıcı kodu unututtum ne yapabilirim?
Cevap:
Kullanıcı kendi kullanıcı kodu unutmak yükleyici yapabileceği birkaç şey vardır:
– sistem devre ve yükleyici moduna doğrudan erişim yükleyici moduna almak ve kodu kontrol sonra etkinse
– Sistem devreye Eğer kullanabilirsiniz / indirme yazılımı yüklemek ve daha sonra silahsızlandırılması, kodu almak ve gerekirse değişiklik,.
– sistem silâhlı olması hâlinde ekleyerek bir anahtar anahtarı taklit edebilirsiniz böylece ikinci bir olasılık, anahtar şalter etkindir varsayılan yapılandırmada, orada sabotaj girişine bir 4.7K ohm direnç. Sistemi silahsızlandırılması bu şekilde
– yükleyici moduna ulaşmak için başka bir yolu “arka kapı” seçeneğidir. Yükleyici sonra arka kapı seçeneği etkinleştirildiğinde Eğer “Enter” daha güç kadar kurcalamaya açtı ve basın “PROGRAM” ile sistem, sabotaj açmak zorunda ve sistem yükleyici moduna girer.
Soru:
bir yükleyici iletişim var upload / download yazılımı ile kontrol paneline bağlanır ve ne zaman sorun nedir (orada bir bağlantı, ledler çalışan TX RX) ama yükleyebilir veya indirebilir veya gerçek zamanlı izlemek girebilir?
Cevap:
Eğer bağlandığınızda kod yazdığınız değil sistemde tanımlanan bir güvenlik kodu varsa bu durum ortaya çıkabilir, yapmanız gereken tüm kodu türüdür.
Soru:
Yükleyici alıcı kartını değiştirin yine dedektörleri öğrenmek için bir ihtiyaç vardır?
el Cevap:
Eğer detektörleri öğrenmek Hayır, telsiz kod alıcı kontrol paneli hafızaya kaydedilir ve değildir.
Soru:
mümkün mü kötü resepsiyon alanlarında durumunda kontrol paneline ikinci bir alıcı bağlamak ve evet alışkanlık çift alarm (her alıcıdan biri) olması durumunda?
Cevap:
o buss üzerinde bir veya 2 veya 5 alıcısı varsa aynı olduğunu kontrol paneli için çeşitli alıcı panoları, bağlamak için hiçbir sorun yoktur. alıcı ve sadece ilkine ilgili olacaktır panelinden mesaj için kısa bir kilitleme olduğundan birkaç alıcıdan bir çoklu alarm olmayacak.
Soru:
Eğer tanımlı birden fazla telefon numaranız varsa CP ilk telefon numarasından sonra aramayı durdurur?
Cevap:
Bunun için iki nedeni olabilir, ilk görüşme sırasında sistem silahsızlandırılması ise, sistem devre olduğunda aramayı bitirir ve alarm onaylanır beri İletişim olmadıkça, sonraki sayılara gitmez ise kimlik biçimi sonra izleme istasyonuna silahsızlandırılması rapor başka kadranı var.
başka bir olasılık yerli / sesle arama formatında. Normalde otomatik öpücüğü seçeneği her zaman beri öptü kapalı olacağından sonraki sayıları hiç gitmeyecek “öpücük-off eğer dur” koyamazsınız sonra üzerindedir.
Soru:
Ben bir takip zonu tanımlanmış ve ben girmek yerine, neden hiçbir gecikme var mı?
Cevap:
İkinci bir takip zonu (devir) ve gecikmiş bir bölge, birinci bölge numaraları (örneğin 1 ve 2 veya 3 ve 4 için) takip edilmelidir ve tanımladığınızda gecikme süresi aynı olmalıdır.
Runner Bağlantı ™ SSS
Soru:
WAN: biz Alıcı / Sunucu yazılımı ve A-traq yazılımı (aynı IP adresine ancak iki farklı bağlantı noktası numarası) için aynı sunucu kullanabilir miyim?
Cevap:
Evet!
Soru:
OS ile uyumlu alıcı / sunucu?
Cevap:
10 kullanıcıya kadar windows XP kullanabilirsiniz, bir sunucu pencerelerini kullanması gerektiğini daha sonra.
Soru:
Ben 10.0.0 / 24 (özel) ağına TCP / IP Bağlantı modülü entegre etmek gerekir. ip adresi adapte zaman “yuva işlemi dışında denenmiştir”, aşağıdaki hata iletisini aldım. Bu mesajın sebebi nedir?
Cevap:
Eğer yapılandırıcı açmak bu sürümünde size / eklemek ip ayrıntılarını değiştirmek için 45 saniyeniz var
kesmek neden 45 saniye arkasında ve soket mesajı almak ve sonra tekrar yeniden yapılandırmak için.
Powerwave 32/64 “ELİT” SSS
Soru:
Ben menünün klavyeden elit 32/64 dili seçebilirsiniz eğer bana söyleyebilir misiniz?
Cevap:
Elite-64 Tuş yalnızca İngilizce’dir.
Soru:
o FW-RCVR-8 3.7 ver / 4F ile ELITE-64 kullanmak mümkün mü?
Cevap:
ELITE-64 FW-Rcrv-8 / 4F 3.7 ver ile kullanımı olamaz.
FW-RCVR-4 / 8F 3.4 ver ve 3.5 ELITE-64 ile uyumludur.
CSB 200D DIGILON SSS
Soru:
Nasıl iyi bir yükleme yapmak?
Cevap:
ipuçları:
13V-30VDC ile 1.5A etrafında iyi bir güç kaynağı kullanmak emin olun. Korunan alan metal ve topraklı zeminde bağlantı ile üniteyi tutan havuz iyi yere monte edilmelidir nesneyi hareket temiz olmalıdır (-) Her iki tarafta da CSB200 arasında. metal çit kullanımı sadece korumalı kablo gelen liste 2m ‘üniteyi tutmak için emin olun ve her iki taraftan (RX-TX) Digitool kullanmak toprağa ekranı topraklayın.

Erişim Kontrolörleri SSS
Soru:
Nasıl iletişim hatalarını önlemek için?
Cevap:
. Denetleyicileri arasında RS485 otobüs bir bükümlü kablo çifti türü olmalıdır
otobüs uzun bir mesafe boyunca çalıştırmak gerekiyorsa (. Yaklaşık 400 veya daha fazla) ve bir sonlandırıcı olarak bir 120Ohm direnci monte düşünün, iletişim hataları alıyorsanız – son (en uzak) denetleyicisi.
Hatalar devam ederse, o zaman (- RS232 / RS485 dönüştürücü de usually- ama her zaman değil) en yakın noktada başka terminatör yükleyin.
RS485 kablosu da toprağa kablolu gereken bir bakır-bantlı, yüksek kaliteli kalkanı ile korumalı olmalıdır. Bu dünya – denetleyicisinde bir 0V kablolu olmamalı – genellikle sadece RS232 / RS485 sonunda, tek bir noktada kablolu edilmelidir.
Elektrik topraklama iyi bir olduğundan emin olmak için son derece önemlidir ve elektrikçiler bu kontrol için doğru donanıma sahip olmalıdır. Eğer elektrik toprak kalitesi hakkında emin değilseniz, bunun yerine kesilmiş kalkan olması daha iyidir.

Tags: ,