Crow Serenity Alarm Sistemi

Serenity ™ Alarm Sistemi

Crow Alarm Grubu tasarlayan ve üreten 1980 yılından bu yana dünya çapında güvenlik ve ev otomasyon pazarlar için gelişmiş güvenlik çözümleri.
Crow Grup yenilikçi ve yaratıcı çözümler sunmaktadır konut ve ticari akıllı kablosuz ve melez panelleri geniş bir yelpazede ve oluşturmak için iç ve dış dedektörleri geniş bir portföyü, DECT-ULE ve ZigBee tabanlı çevre birimleri ve cihazlar uygulamalarakıllı bağlantılı evleri.

Ürünlerimiz profesyonel montajcılar ve merkezi izleme istasyonları distribütör ve satış ofisleri dinamik bir ağ tarafından dünya çapında Üretime.

Crow de Sürekli yenilik iletişim zorlukları, birlikte çalışabilirlik ve otomasyon entegrasyonu, yönetim sistemleri, devam da dahil olmak üzere son teknolojilerin entegrasyonu adanmıştır mühendisler tarafından sağlanmaktadır kablosuz güvenlik ürünleri ve Bulut hizmetleri.

Gururla kalite, teknoloji, güvenilirlik yanı sıra destek ve hızlı teslimat en yüksek standartlara uyarak yaratıcılık ve uzmanlık maksimum maliyet etkinliği de müşterilerimiz için katma değer ile dünya standartlarında ürün ve hizmetler oluşturmak için birleştirir.

c

Çözümler ve Teknoloji

Crow akıllı ev için yeni gelişmiş ev alarmları sistemleri yanı sıra bağlı cihazlar sunuyor tüm Serenity Bağlan ™ mobil uygulaması aracılığıyla kontrol ve Crow bağlı akıllı ev ve Crow Bulut ™ hoş geldiniz.
Ile birlikte en son kablosuz teknolojiyi kullanarak Serenity Connect ™ online kontrol paneli olarak işlev mobil uygulaması, Crow o yerde, evinde ve aile ile temas tutmak için her Serenity ™ paneli sahibi kılar.

Crow Akıllı uygulama , uzaktan herhangi bir akıllı telefon, kontrol ışıkları ve diğer elektronik cihazlar yardımıyla açılıp Serenity ™ ev alarm açmak için çocukların eve gelip ya da yangın dedektörü devam ederse uyarı iletileri ve fotoğraf almak için izin verir.

güvenlik ve kontrol teknolojileri konusunda uzman olan Crow bugünün ve yarının müşterilerinin gereksinimlerine uygun sağlar.

c1

Tags: ,