Crow Alarm Servis Hizmeti

Merhaba İstanbul da alarm sistemi servisi ihtiyacınız için bizimle irtibat kurabilirsiniz veya mail atabilirsiniz crow alarm sisteminin orjinal akü değişimi pır dedektör değişimişi siren değişimi pır dedektör değişimi şifre paneli keyped değişimi konularında crow alarm firması olarak hizmet vermeye işimizin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

kablosuz crow alarmın yedek parçası olan pil değişim zamanı geldi ise bizden hizmet almak için ulaşabilir bilgi alabilirsiniz yetkili belgesi olan firmamız tüm ürünleri orjinaldir dışardan çağırdığınız Alarm servisleri çin malı ürünler vermektedirler ucuza maal etmesinin sebebi çin ürünleri yedek parçaları olamasıdır crowun tüm ürünleri israil malıdır çin malı tavsiye edilmez istanbul un 39 ilçesine hizmet vermekteyiz 782 semtte bakım onarım yedek parça satış ve kurulum hizmeti vermekteyiz.

Tüm yurtta yaygın servis ağı ile özel donanımlı servis teknikerleri ve yetkili servisleri ile hizmet vermektedir. Crow güvencesindeki yüksek hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini hedefleyen, yetkili servislerimiz için tek yapmanız gereken 0850 304 46 16  numaralı telefondan Crow Müşteri İletişim Merkezini aramaktır.

Alarm servisi firmamız crow tamiri bakımı veya yedek parça ihtiyaçlarında teknik servis hizmeti sağlayan bir kuruluştur. İstanbul sınırları içerisinde bulunan toplam 39 ilçenin tamamında aklınıza gelebilecek her markanın piyasada bulunan tüm modellerine haftanın her günü hizmet vermeye devam etmektedir.

Crow ekran kısmında beliren arıza ikazları:

Değerli müşterimiz bu kullanmak olgunuz alarm cihazı tamamen teknoloji ile donatılmıştır. Sizin can ve mal kaybınıza neden olabilecek durumlarda cihaz kendini korumaya alır. Ve ekran kısmında arıza kodları vermeye başlar. Bu kodlardan yola çıkılarak arızanın kaynağına ulaşılmaktadır. Kendinizde internet ortamında veya alarm ile birlikte size verilen kullanma kılavuzunda bu kodların karşılığını öğrenebilirsiniz. Örnek verecek olursak  cihazın üzerinde yazısı cihazın telefon hattının   çalışmadığının  anlamına gelmektedir.

Firmamızı neden tercih etmelisiniz:

Çünkü alarm Servisi sizlerin istediği zamana uyarak kaliteli ekip ve son teknoloji cihazlar ile orijinal parça kullanarak hizmet sunmaktadır. Tamiratın bitiminde ise yazılı olarak değişen parça veiçin 1 (iki) sene garanti vermekteyiz. Arıza tekrarı halinde aynı kullanılan parçada bir sıkıntı var ise ücret talep etmeksizinalarm sisteminizi onarmaktayız. Yalnız Farklı bir parçadan kaynaklı arıza var ise bu garanti şartlarının içerisine girmemektedir.
Bizi istediğiniz her zaman arayabilir ve almak istediğiniz hizmet için bize arıza kaydı bırakabilirsiniz.

Tags: