Crow Ev Ve İş Yeri Alarm Sistemleri

Ev e İşYeri Alarm Sistemleri

Crow kablolu ve kablosuz alarm sistemleri  ev ve İşyeri güvenlik çözümleri konusunda danışmanlık hizmeti veren firmamız , sizin için en uygun alarm sistemini deneyimli elemanları tarafından monte eder.

Kablolu Alarm Sistemi


Bu alarm sisteminde hareket dedektörü, manyetik kontak, harici siren ve tuş takımı alarm paneline kablolarla bağlanmaktadır. Bununla birlikte sigorta kutusundan panel kutusuna elektrik kablosu çekildiği gibi alarm paneline telefon hattı bağlantısı yapılarak alarm sisteminin çalışması sağlanır.

Kablosuz Alarm Sistemi

Kablosuz alarm sisteminde ise hareket dedektörünün ve manyetik kontağın alarm paneline bağlanması için kablo gerekmemektedir. Bu sistem görsel açıdan daha tercih edilebilirdir.

Soygun ve Hırsızlığa Karşı Otomatik Alarm ve Kamera Denetleme Sistemleri Konut, Müstakil Evler ve İşyerleri İçin İdeal Güvenlik Sistemleri Alarm sistemleri sadece mülkün korunması için değil, sigorta açısından bakıldığında da çok önemlidir.

Can ve mal güvenliğini büyük oranda koruma altına alan alarm sistemlerimiz hırsızlığa karşı ciddi bir şekilde caydırıcılık özelliği taşımaktadır. Can ve mal güvenliği sağlamak için kurgulanan ve montajı gerçekleştirilen güvenlik sistemlerinde gibi tüm dünyada tercih edilen marka ve ürünler kullanmaktayız.

Alarm Sistemleri. Polis ihbar özellikli alarm sistemleri. Alarm ülkemizde ve dünyada en yaygın kullanılan, rüştünü ispat etmiş ev alarm güvenlik sistemlerini kullanmaktadır. Aşağıda yer alan ev güvenlik sistemleri haricinde isteğe bağlı olarak alternatif alarm sistem kurulumları gerçekleştirebilmekteyiz.

Genel olarak alarm sistemleri aynı özellikleri taşımaktadır. Sistemlerin ayırt edici özellikleri kullanım kolaylığı ve uzun ömürlü olamalarıdır. Ürünlerimiz kalite bakımından çok büyük farklılık göstermemektedir. Dünyaca kendini ispat etmiş güvenilir markaları kullanmanın rahatlığını ve iç huzurunu sizlere de yaşatmayı umuyoruz.

Alarm Güvenlik Sistemleri, ev ve işyerine karşı işlenen suçların arttığı, yangın ve gaz kaçağı gibi tehlikelerin ön plana çıktığı günümüzde önemi gittikçe artan sistemlerdir. Sistemin kurulduğu mekânlarda oluşabilecek yangın, gaz, su baskını ve hırsızlık gibi tehlikelerden anında siren ve uyarı lambaları ile olay yerinde bulunanları, telefon ile sisteme tanımlanan kişileri haberdar edip, çağrı merkezi vasıtasıyla polis, itfaiye, ambulans gibi ilgili birimleri olay yerine yönlendirmektedir. Tatile çıkmak, alışverişe veya tanıdıklarınızı ziyarete gitmek için evinizden ayrıldığınızda; çalışma saatleri dışında işyerinizi kilitleyip çıktığınızda gözünüzü arkada bırakmayacak güvenilir bir dost olan bu sistemler kullanıcılarına kendi maliyetlerinin çok üzerinde katkı sağlarlar. alarm merkezine başlangıçta verilecek bir talimat ile alarm sisteminizin tarih, zaman veya olay bazlı olarak kurulu olup olmadığını da kontrol edebileceğiniz crow Alarm Sistemleri can ve mal güvenliği sağlamada önemli rol oynar.